VARANT, OPSİYON VE VADELİ İŞLEMLERİN KOLAYLIĞI OSMANLI YATIRIM'DA!

DÖVİZ VADELİ

Borsa VİOP piyasasında forex e göre düşük teminatlar ile Dolar/TL, Euro/TL, Euro/USD, GBP/USD vadeli kontratlarında alım veya satım yönünde işlem yapabilirsiniz. Osmanlı Yatırım, e-Şube ve mobil uygulama olmak üzere Osmanlı Yatırım'ın geliştirdiği 3 ayrı web işlem platformlarında döviz vadeli kontratları için özel emir menüleri bulunmaktadır.


DÖVİZ OPSİYON

Borsa İstanbul VİOP piyasasında Dolar/TL opsiyon kontratları işlem görmektedir. Dolar/TL de beklentinize göre 3 farklı vadede, farklı seviyeler için alım yada satım hakkı almak ya da satmak üzere işlem yapabilirsiniz. Osmanlı Yatırım, e-Şube ve mobil uygulama olmak üzere Osmanlı Yatırım'ın geliştirdiği 3 ayrı web işlem platformlarında döviz opsiyon kontratları için özel emir menüleri bulunmaktadır.

DÖVİZ VARANTLARI

Borsa İstanbul da Dolar/TL, Euro/TL, Dolar/Euro, bazlı varantlar mevcut olup; Osmanlı Yatırım, E-Şube ve mobil uygulama olmak üzere Osmanlı Yatırım'ın geliştirdiği 3 ayrı web işlem platformlarında varantlar için özel emir menüleri bulunmaktadır.


DÖVİZ VADELİ ARAŞTIRMA ARAÇLARI

VİOP piyasasında işlem yapmak istiyor ama nasıl hesaplama yapacağınızı bilmiyorsanız, döviz opsiyonları ve döviz vadeli araştırma araçları üzerinden kullanabilirsiniz.


DÖVİZ OPSİYON

Borsa İstanbul VİOP piyasasında Dolar/TL opsiyon kontratları işlem görmektedir. Dolar/TL'de beklentinize göre 3 farklı vadede, farklı seviyeler için alım yada satım hakkı almak ya da satmak üzere işlem yapabilirsiniz. Osmanlı Yatırım, E-Şube ve mobil uygulama olmak üzere Osmanlı Yatırım'ın geliştirdiği 3 ayrı web işlem platformlarında döviz opsiyon kontratları için özel emir menüleri bulunmaktadır.

DÖVİZ VARANTLARI

Borsa İstanbul da Dolar/TL, Euro/TL, Dolar/Euro, bazlı varantlar mevcut olup; Osmanlı Yatırım, E-Şube ve mobil uygulama olmak üzere Osmanlı Yatırım'ın geliştirdiği 3 ayrı web işlem platformlarında varantlar için özel emir menüleri bulunmaktadır.

News

Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Yatırım ‘da E-şube hesabı nasıl açabilirim?

Hesap açılışı için gerekli sözleşme ve evrak listemiz için tıklayın. İsterseniz 444 1 730 çağrı merkezimiz de sizlere hesap açılış işlemleri için yardımcı olacaktır.

Hesaplarımız ne kadar güvencede?

1) MKK tarafından saklama güvencesi
2) Sermaye Piyasası Kanununca 323.670 TL tazmin sınırı
3) Halka açık şirket olmamızdan dolayı şeffaflık
4) Bankalarda saklama hizmeti olanağı
5) 3. Kişilere Para transferi yapılmaması ve tüm para hareketlerine dair sms bilgilendirme

Osmanlı Yatırım’da saklama ve güvence ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız..

Hesap açmak için hangi belgelere ihtiyacım var?

Hesap açmak için gerekli belgeler:
1.Nüfus cüzdanı (TC Kimlik no yazılı olmalı), ehliyet, pasaport vb. resmi kimlik belgesi fotokopisi,
2.İkamet belgesi veya adınıza kayıtlı ve adresinizi gösteren son 3 aylık döneme ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik belgesi veya e-devlet nvi adres bilgilerinden alacağınız adres teyit belgesi,
3.Sözleşmeleri posta yoluyla ulaştırmanız durumunda, noterden alınmış imza beyannamesi veya imzayı teyit eden herhangi bir belge göndermeniz gereklidir.

İmza beyannamem yok, onu göndermeden hesap açabilir miyim?

Posta yolu ile gönderilen sözleşmelerde imza beyannamesi gönderilmesi zorunludur. İmza beyannamesi yerine noterden alınmış ve imzanızı teyit eden(araç alım satım belgesi gibi) veya üzerinde imzanızın bulunduğu ehliyet ya da pasaport fotokopisi yeterli olacaktır.

Başka bir aracı kurumdaki yatırım hesabımdan hisse senetlerimi hesabıma aktarabilir miyim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para ve menkul kıymet transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız.

Osmanlı Yatırım ‘deki hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için gerekli talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız..